Sporthal Stationsplein | Sportpark Zuid - Aalten aladna.aalten@gmail.com

Competitie

Programma zaalcompetitie 2019-2020

Datum: Wedstrijd: Aanvang: Locatie: Aanwezig/vertrek:    
             
 24 Nov Aladna/De Issel - Melynas 4 11.30 Stationsplein  11.00    
             
 1 Dec Olympus'58 2 - Aladna/De Issel 1 15.05 De Bongerd Doetinchem 14.00    
 30 Nov Melynas B1 - Wiko/Aladna B1 18.55 De Bhoele Eerbeek      
             
 8 Dec Aladna/De Issel 1 - Wesstar 1 11.30 Stationsplein 11.00    
             
 15 Dec EKC/Nääs 4 - Aladna/De Issel 1 13.10 Pathmoshal Enschede  11.50    
 14 Dec Wiko/Aladna B1 - Diderna B1 10.25 Stationsplein      
             
21 Dec Zwaluwen B1 - Wiko/Aladna B1 13.00 Heerenmaten Zevenaar      
             
 12 Jan Aladna/De Issel 1 - Zwaluwen 4 11.30 Stationsplein 11.00    
             
19 Jan Aladna/De Issel 1 - Diderna 3 11.30 Stationsplein 11.00    
18 Jan Wiko/Aladna B1 - KVZ B2 10.25 Stationsplein      
             
26 Jan  Apeldoorn 7 - Aladna/De Issel 1 11.00 Zuiderpark Apeldoorn 9.15    
25 Jan Rheko/Sios'61 B2 - Wiko/Aladna B1 13.40 De Hangmat Rheden      
             
2 Feb Melynas 4 - Aladna/De Issel 1 11.30 De Bhoele Eerbeek 9.50    
1 Feb Oost Arnhem B2 - Wiko/Aladna B1 16.30 Elderveld Arnhem      
             
9 Feb Aladna/De Issel 1 - Olympus'58 2 11.30 Stationsplein 11.00    
8 Feb Wiko/Aladna B1 - Melynas B1 10.30 Sport en Turnhal      
             
16 Feb Wesstar 1 - Aladna/De Issel 1 11.00 De Pals Westervoort 9.40    
             
29 Feb Wiko/Aladna B1 - Rheko/Sios'61 B2 10.30 Sport en Turnhal      
             
8 Maart Aladna/De Issel 1 - EKC/Nääs 4 11.30 Stationsplein 11.00    
7 Maart Diderna B1 - Wiko/Aladna B1 10.30 Theothorne Dieren      
             
15 Maart Zwaluwen 4 - Aladna/De Issel 1 14.00 Heerenmaten Zevenaar 12.45    
14 Maart Wiko/Aladna B1 - Oost Arnhem B2 10.25 Stationsplein      
             
22 Maart Diderna 3 - Aladna/De Issel 1 12.45 Theothorne Dieren 11.20    
21 Maart KVZ B2 - Wiko/Aladna B1 13.15 Hanzehal Zutphen      
             
29 Maart Aladna/De Issel 1 - Apeldoorn 7 11.30 Stationsplein 11.00    
28 Maart Wiko/Aladna B1 - Zwaluwen B1 10.30 Sport en Turnhal