Aladna/De Issel op overtuigende wijze kampioen PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Administrator   
zondag 28 mei 2017 15:00
De korfballers van Aladna/De Issel zijn ongeslagen kampioen geworden in de voorjaarsveldcompetitie. In de voorlaatste wedstrijd van het seizoen werd op eigen veld op overtuigende wijze met 14-5 gewonnen van Melynas. Het duurde even voordat het eerste doelpunt in de wedstrijd werd gescoord. Maar daarna speelde Aladna aanvallend goed korfbal en kreeg de ploeg vele kansen om de score verder op te voeren. Bij de rust was de marge slechts 4 doelpunten verschil, 6-2, omdat Aladna/De Issel vele kansen onbenut liet. In de tweede helft werd er vervolgens verder afstand genomen van Melynas en kon de overwinning de ploeg eigenlijk niet meer ontgaan. Vanwege het warme weer, de scheidsrechter legde het spel in de tweede helft een keer stil voor een drinkpauze, ging het tempo in de slotfase uit de wedstrijd. Aladna/De Issel had de overwinning toen al binnen en Melynas kon daar weinig meer tegenover stellen. En dus stond er een alleszeggende 14-5 overwinning op het scorebord. Tobi Venhorst was deze wedstrijd topscorer met vier doelpunten. Volgend weekend staat de laatste wedstrijd van het seizoen op het programma waarin er voor de Aladna/De Issel niks meer op het spel staat.


Laatst aangepast op vrijdag 25 augustus 2017 10:13