Jaar afgesloten met overwinning PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Administrator   
dinsdag 20 december 2016 10:54
.
De korfballers van Aladna/De Issel hebben 2016 goed afgesloten. De uitwedstrijd tegen Melynas in Eerbeek werd na een 6-4 achterstand bij de rust gewonnen met 8-9. Aladna/De Issel nam in het begin van de wedstrijd een 1-3 voorsprong maar zag gaandeweg de eerste helft Melynas beter worden en op gelijke hoogte komen. Vlak voor de rust wist Melynas met een schot van afstand een 6-4 voorsprong te nemen halverwege. In de tweede helft kwam Aladna/De Issel goed uit de startblokken en maakte binnen een paar minuten gelijk, 6-6. Deze stand bleef lange tijd op het scorebord staan omdat beide ploegen moeite hadden met het maken van doelpunten. Het was Melynas dat als eerste weer tot scoren kwam en zo een 7-6 voorsprong nam. Aladna/De Issel maakte gelijk en kwam met nog 7 minuten te spelen op een voorsprong van twee doelpunten verschil, 7-9. Melynas bracht daarna de spanning in de wedstrijd terug door de 8-9 te scoren. De ploeg uit Eerbeek probeerde in de laatste minuten om alsnog de gelijkmaker te scoren maar tot opluchting van Aladna/De Issel lukte dat niet waardoor de laatste wedstrijd van 2016 werd gewonnen. Topscorer deze wedstrijd was Dianne Heezen met 3 doelpunten. Op zondag 8 januari staat de eerste wedstrijd van het nieuwe jaar op het programma.
Laatst aangepast op zaterdag 11 maart 2017 15:40