Korfballers beginnen zaalcompetitie met nederlaag PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Administrator   
zondag 13 november 2016 11:42
.
De korfballers van Aladna/De Issel zijn de zaalcompetitie begonnen met een nipte nederlaag. In sporthal stationsplein was Dos-wk uit Enschede met 10-11 net iets beter. De eerste tien minuten hadden beide ploegen moeite om tot scoren te komen maar daarna veranderde dat. Aladna/De Issel kwam op een 4-0 voorsprong terwijl Dos-wk het in eerste instantie niet lukte om in de wedstrijd te komen. Halverwege de eerste helft veranderde dat. Bij een voorsprong van 5-1 voor Aladna/De Issel kwam de tegenstander uit Enschede beter in de wedstrijd en nog voor de rust was er niks meer over van de ruime voorsprong van Aladna/De Issel, 6-6. Meteen in de tweede helft kwam Dos-wk voor het eerst in de wedstrijd op voorsprong en er volgde een gelijk opgaande en spannende tweede helft. Drie minuten voor het eindsignaal scoorde Dos-wk bij een stand van 10-10 het winnende doelpunt. Aladna/De Issel lukte het daarna niet meer om een doelpunt te maken en dus gingen de punten mee naar Enschede.
.
De jeugd van Wiko/Aladna C1 won de uitwedstrijd in Zevenaar met 2-6 van Zwaluwen C1.
Laatst aangepast op dinsdag 20 december 2016 10:57