Competitie

Programma zaalcompetitie 2018-2019

 

Datum:      Wedstrijd:                                               Aanvang: Locatie:        Vertrek/aanwezig:

 

24 Nov      EKC/Nääs B1 - Wiko/Aladna B1                13.00       Diekmanhal  Enschede


2 Dec        Wiko 3 - Aladna/De Issel 1                        13.00       Sport en turnhal W'wijk      12.15

1 Dec        Wiko/Aladna B1 - SEV B1                          9.00        Sport en turnhal

 

9 Dec        Zwaluwen 4 - Aladna/De Issel 1                14.00       Heerenmaten Zevenaar     12.45

8 Dec        AKC B1 - Wiko/Aladna B1                           9.45       Sluiskade  Almelo

 

16 Dec      Aladna/De Issel 1 - Olympus'58 3             12.30       Stationsplein                       12.00

15 Dec      Wiko/Aladna B1 - Olympia'22/'t Overs B1   9.00       Sport en turnhal

 

13 Jan       Aladna/De Issel 1 - Diderna 3                   11.30       Stationsplein ......................11.00

12 Jan      Groen Zwart B1 - Wiko/Aladna B1             11.00       't Wooldrik  Borne

 

20 Jan      Melynas 6 - Aladna/De Issel 1                   13.00        De Bhoele  Eerbeek           11.30

19 Jan      SEV B1 - Wiko/Aladna B1                          17.55       De Pol  Zelhem

 

27 Jan      Aladna/De Issel 1 - EKC/Nääs 4                11.30        Stationsplein                       11.00

 

3 Feb       Aladna/De Issel 1 - Wiko 3                          11.30       Stationsplein                        11.00

2 Feb       Wiko/Aladna B1 - Devinco B3                      9.30        Sport en turnhal

 

17 Feb     Aladna/De Issel 1 - Zwaluwen 4                  11.30        Stationsplein                       11.00

16 Feb     Wiko/Aladna B1 - EKC/Nääs B1                   9.30        Sport en turnhal

 

23 Feb     Olympia'22/'t Overs B1 - Wiko/Aladna B1   13.30        't Timpke  Borculo

 

10 Maart   Olympus'58 3 - Aladna/De Issel 1              13.45         De Bongerd Doetinchem   12.45

9 Maart    Devinco B3 - Wiko/Aladna B1                     14.15         De Scheg  Deventer

 

17 Maart   Diderna 3 - Aladna/De Issel 1                     12.50        Theothorne  Dieren            11.20

16 Maart   Wiko/Aladna B1 - AKC B1                           10.30       Sport en turnhal

 

24 Maart   Aladna/De Issel 1 - Melynas 6                     11.30         Stationsplein                     11.00

 

31 Maart   EKC/Nääs 4 - Aladna/De Issel 1                 12.10         Diekmanhal  Enschede     10.50

30 Maart   Wiko/Aladna B1 - Groen Zwart B1              10.30         Sport en turnhal